• 30 maja 2024

Przegląd małego agd na wakacje

turystyczne agd

Aktywny urlop w górach, w domu letniskowym nad jeziorem lub po prostu biwak na łonie natury z rodziną to letnie atrakcje, które cieszą się wielką popularnością wśród Polaków. Każda dłuższa podróż wymaga sporządzenia listy rzeczy, które trzeba ze sobą zabrać na wyjazd. Podpowiadamy, jaki sprzęt warto spakować do wakacyjnej walizki. Sprawdź nasze propozycje!  

1. Kuchenka polowa

Jeśli rodzinny urlop spędzamy w otoczeniu przyrody, z dala od tłocznych hoteli i bez dostępu do restauracji lub pobliskich jadłodajni, warto zabrać ze sobą urządzenie, które pozwoli przyrządzać posiłki dla kilku osób jednocześnie we własnym zakresie. Nowa kuchenka indukcyjna dwupolowa MKE-11 marki MPM nie zajmuje dużo miejsca (wymiary: 590 x 310 x 70 mm) i jest bardzo łatwa w obsłudze. Jest to model z dwoma polami grzejnymi z niezależną regulacją temperatury w zakresie: od 60°C do 240°C. Kuchenka posiada intuicyjny, dotykowy panel funkcyjny z wyświetlaczem LED oraz timer, który umożliwia wyłączenia każdego pola po wybranym czasie (od 0 do 180 min.). Taka funkcja to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym zdarza się nie wyłączyć kuchenki po zakończeniu gotowania.

Produkt jest bardzo bezpieczny w użyciu: oprócz standardowych funkcji jak blokada przed przypadkowym włączaniem czy gumowe nóżki antypoślizgowe, kuchenka automatycznie wyłącza się po 5 sekundach bezczynności, sygnalizuje dźwiękiem i przechodzi na tryb czuwania (40 sekund) w przypadku odstawienia naczynia lub w użyciu tego niewłaściwego. Urządzenie jest także wyposażone w wentylator chłodzący sterowany przez mikroprocesor (włącza się i wyłącza automatycznie w zależności od temperatury). Kuchenka jest wykonana z ceramicznej płyty indukcyjnej o wymiarach 135 i 173 mm (do naczyń o średnicy od 9 do 24 cm). Moc: 2900 W.

2. Czajnik turystyczny

Na wakacjach poza miastem przyda się także solidne urządzenie, które pozwoli szybko zagotować wodę na herbatę lub kawę. Po dniu pełnym zwiedzania, pieszych atrakcji lub podróży trudnym szlakiem ciepły napój postawi na nogi. Czajnik turystyczny MCZ-73 świetnie sprawdzi się w takich sytuacjach. Urządzenie jest składane (wysokość: 15,5 cm, wysokość po złożeniu: 9,5 cm), dzięki czemu zajmie mało miejsca w podróżnej torbie. Produkt umożliwia zagotowanie 0,5 l wody. Jego obudowa jest wykonana z miękkiego silikonu, który nie wchodzi w reakcje ze związkami zawartymi w żywności. Ponadto silikon doskonale sprawdza się w zarówno w niskich, jaki i wysokich temperaturach (od -40⁰C do 230⁰C) oraz nie odkształca się pod jej wpływem. Dzięki temu służyć będzie latami w każdej podróży. Czajnik dostępny jest w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim i czarnym.

3. Żelazko w wersji mini

W trakcie podróży chcemy wyglądać jak najlepiej – szczególnie kiedy po dniu przygód, mamy ochotę wybrać się w bardziej eleganckie miejsce – do restauracji czy klubu. Dlatego w wakacyjnym niezbędniku nie powinno zabraknąć żelazka. Nowe żelazko turystyczne MZE-02 marki MPM jest niewielkie i lekkie, a dzięki składnej rączce, pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca w walizce. Stopa żelazka jest pokryta specjalną, nieprzywierającą powłoką, która zapewni dobry poślizg na wszystkich rodzajach tkanin. Produkt posiada termostat regulacji temperatury, spryskiwacz oraz długi przewód zasilający.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować