• 22 kwietnia 2024

Poznaj przystępne cenowo głośniki Bluetooth

głośniki bluetooth

Choć głośniki Bluetooth nadal należą do nowości rynkowych, coraz częściej możemy usłyszeć o tym, że chcąc wejść w ich posiadanie wcale nie musimy wydawać imponujących pieniędzy. Jeśli więc na zakup ten możemy przeznaczyć 600 złotych, możemy mieć też pewność, że napotkamy na wiele rozwiązań wysokiej jakości. Oczywiście, wiele zależy od tego, jakie rozwiązania są uważane za najbardziej atrakcyjne przez samego kupującego. Jeśli liczy się dla niego przede wszystkim konkretna moc i topowe brzmienie, warto pomyśleć o nieco poważniejszej inwestycji i przeznaczyć na zakup 1200 złotych.

"Kupowanie taniej nie jest jednak wcale takie trudne, jak się to niektórym wydaje – wystarczy tylko znać kilka sposobów na znalezienie okazyjnych ofert."  źródło: kupujcie.pl

Jakie rozwiązania można zatem znaleźć, jeśli chcemy zmieścić się w przedstawionym powyżej przedziale cenowym? W pierwszej kolejności należy zastanowić się nad modelem JBL Charge 3 niebanalnym już choćby dlatego, że mamy do czynienia z unikatowym połączeniem głośnika oraz banku energii. Jeśli głośnik ten jest oddalony od gniazdka, amatorzy muzyki mogą liczyć na jego bezproblemowe działanie nawet przez 30 godzin. Co więcej, głośnik może być stosowany jako zamiennik… ładowarki!

O zakupie tego modelu często przesądza ciekawy design. Wiele osób zarzuca, że JBL Charge 3 nadal przypomina dużą puszkę, ta jednak jest teraz wypukła i pokryta materiałem, mamy więc do czynienia ze sporym postępem. Głośnik jest dość ciężki, obiektywnie należy jednak przyznać, że waga wynosząca 800 gramów może być uznana za przyzwoitą, Ma to duże znaczenie zwłaszcza wówczas, gdy rozważamy zabranie ze sobą głośnika w trasę. Oczywiście, nie można nie wspomnieć o samym brzmieniu. W porównaniu z wcześniejszym modelem jest ono bardziej zrównoważone, ma też wyższą rozdzielczość i atut uniwersalności. Osoby zainteresowane solidnymi głośnikami, nie powinny ignorować też propozycji przygotowanej przez firmę Sony.

głośnik bezprzewodowy

Sony SRS-XB40 budzi spore uznanie, a osoby, które miały z nim do czynienia przyznają, że mówimy o rozwiązaniu iście imprezowym. Głośnik ma nie tylko bank energii, ale i czujnik NFC, może się też poszczycić rozbudowanym panelem sterowania. Nie można zapominać i o jego czasie pracy. Bez ładowania jest w stanie odtwarzać muzykę nawet przez dobę, co sprawia, że sprawdza się znakomicie nawet na najbardziej szalonych imprezach. Maskownica posiada podświetlaną lamówkę, a do tego same głośniki zostały wyposażone w dodatkowe białe diody, mamy więc do czynienia z rozwiązaniem, którym wypada się zainteresować także z uwagi na jego ciekawy design. Samo podświetlenie z powodzeniem może być zresztą sterowane także z poziomu aplikacji, choć możliwe jest też jego konfigurowanie na żywo. Także dźwięk stoi na wysokim poziomie, co docenia się zwłaszcza analizując jakość basów w kolejnych utworach. JBL Xtreme to z kolei głośnik, którego kształt przypomina wydłużoną beczułkę, on sam zaś posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci materiału, który chroni głośnik przed zalaniem. Niestety, pewnym minusem jest tu waga, mamy bowiem do czynienia z głośnikiem ważącym ponad dwa kilogramy. Jego akumulator sprawia, że możemy liczyć nawet na 15 godzin grania bez ładowania.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Jaki kabel USB C wybrać?

​ Kable USC typu C są dzisiaj wykorzystywane w wielu urządzeniach w celu ich ładowania oraz przesyłu danych...

Jaki odtwarzacz DVD wybrać?

Choć oglądanie filmów na odtwarzaczu DVD nie jest już tak popularne jak kiedyś, to rozwiązanie z pewnością...