• 30 maja 2024

Gdzie na wczasy we wrześniu?

Zobacz, gdzie warto wyjechać na wakacje we wrześniu. Poznaj najpopularniejsze kierunki podroży w końcówce sezonu wakacyjnego. Wakacje we wrześniu – sprawdź aktualne ceny i propozycje biur podróży.

Coraz więcej osób decyduje się na urlop po zakończeniu sezonu wakacyjnego. Wczasy we wrześniu stanowią doskonałą szansę na wypoczynek, kiedy na plażach nie ma już tysięcy turystów, rodzin z dziećmi, a w kurortach i restauracjach tłok znacznie mniejszy. Jednocześnie, wrzesień w wielu krajach na południu Europy jest miesiącem, w którym wciąż możemy liczyć na wysokie temperatury i słońce. Jeśli dołożymy do tego atrakcyjne promocje w biurach podróży, może okazać się, że to właśnie wrzesień jest najlepszym w ciągu roku miesiącem na wakacyjny wyjazd! Jeśli tylko masz możliwość wzięcia urlopu akurat w tym miesiącu, zobacz, gdzie warto wyjechać!

Urlop we wrześniu: Cypr

Wielką popularnością cieszą się wrześniowe wakacje na Cyprze. Kraj ten, z uwagi na swoje położenie i klimat, we wrześniu zapewnia nam piękną, słoneczną pogodę. Jednocześnie, Cypr oferuje nam mnóstwo zwiedzania i lokalnych atrakcji, co stanowi świetny sposób na spędzenie wakacji, bez względu na porę roku i pogodę. Poza sezonem jest tam również nieco taniej, niż okresie od czerwca do sierpnia.

Urlop we wrześniu: Hiszpania

Wiele osób na wrześniowe wakacje udaje się również do Hiszpanii, a w szczególności popularnością cieszy się Majorka. Tutejsze plaże przyciągają słońcem, a błogie lenistwo to niejedyny sposób na spędzenie niezapominanych wakacji wczesną jesienią. Warto zwrócić uwagę na bogatą gamę atrakcji dla aktywnych: nurkowanie, windsurfing, szerokie możliwości wynajmu łodzi i aktywnego zwiedzania – pod słońcem Majorki na pewno nie będziesz się nudzić!

Urlop we wrześniu: Grecja

Grecja to kolejny kierunek, który cieszy się popularnością także we wrześnio. Choć na greckich wyspach, takich jak Kos, Santorini, Korfu i wielu innych nie ma już tłumów takich, jakie przebywały tam w okresie wakacyjnym, wciąż pozostało to, co najwalniejsze – słońce, ciepła woda, i piękne widoki. Wspaniałe, białe domki na Santorini, malownicze wybrzeża, piękne zachody słońca – to wszystko sprawia, że wakacje na greckich wyspach we wrześniu są niezapomniane!

Oczywiście to nie wszystkie propozycje, jakie mają dla wrześniowych turystów biura podróży. Wielką popularnością cieszą się także kierunki egzotyczne, takie jak Tajlandia, Kuba czy Australia. Najlepsze oferty turystyczne znajdziesz na portalu turystycznym https://dreamtours.pl oferującym wczasy last minute z Polski oraz wielu innych krajów w Europie.

Materiał partnera zewnętrznego

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować