• 25 czerwca 2024

Telewizja online - wygodna i opłacalna

telewizja online

Gdyby tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady? Tylko co w przypadku gdy zaczyna się nowy sezon, a wraz z nim nowe przygody naszych serialowych bohaterów? Mogłoby się wydawać, że w górach, bez dostępu do telewizji, o chwili relaksu przy ekranie telewizora możemy tylko pomarzyć. I właśnie tutaj może zaczynać się mały problem, jednak jest na to pewne lekarstwo - telewizja online.

Telewizja online - co to?

Telewizja online to tak naprawdę to tradycyjna telewizja, ale w niecodziennym wydaniu. Jak wszystko stara się iść z duchem czasu, tak samo jest w przypadku tego medium- już dawno zawitała nie tylko do ekranów naszych telewizorów, ale także laptopów i tabletów. A zatem, telewizja online to nic innego jak programy telewizyjne transmitowane w internecie.

Kiedy się to sprawdza?

Jest to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w sytuacji, gdy opuszczamy nasz dom czasowo, a nawet na stałe. Wyjeżdżając, siłą rzeczy nie jesteśmy w stanie zabrać telewizora a tym bardziej abonamentu. Dlatego można wspomagać się innymi sposobami na czerpanie przyjemności z oglądania ulubionego serialu, reality show czy teleturnieju gdziekolwiek jesteśmy. Telewizja online w tym kontekście sprawdza się doskonale za sprawą swojej mobilności. Mając smartfona, laptopa lub tablet - mamy swoje ulubione programy na wyciągnięcie ręki.

Telewizja online za SMS

Uzyskanie dostępu do telewizji online jest bardzo proste. W większości przypadków ten proces kończy się na wysłaniu wiadomości SMS o odpowiedniej treści. Operator pobierze z naszego konta podaną wcześniej kwotę, a my mamy dostęp do upragnionej telewizji. Inną formą płatności jest podanie numeru karty kredytowej, z której pobierana jest kwota przewidziana za abonament.

Telewizja online bez logowania

Większość stron wymaga logowania na stronach oferujących telewizję online. Wymaga to podania swoich danych, jednak jeśli chcemy sobie tego zaoszczędzić możemy poszukać stron na których jest to niekonieczne. Do takich stron należy między innymi twojatv.net, na której wystarczy wysłać SMS i wpisać w odpowiednie okienko, a wtedy aktywuje się dostęp do wszystkich programów telewizyjnych zgromadzonych na tej stronie.

telewizja internetowa

Cena telewizji internetowej

Koszty oglądania online, w zależności od platformy, wahają się. Najniższa cena za pakiet to 3 zł, a na bardziej wygórowanych portalach stawka rośnie. Jeśli przeprowadzimy krótkie poszukiwania, to zapewne znajdziemy kilka stron na których abonament ma rozliczenie roczne i jego kwota jest stosunkowo niska, a przy tym nie pojawiają się tam reklamy. Natomiast jeśli takiego poszukiwania nie przeprowadzimy, musimy się liczyć z tym, że jesteśmy w stanie oglądać podstawowy pakiet programów za 10 zł miesięcznie. Ukierunkowanie na sportowe wydarzenia wyniesie nas około 40 zł miesięcznie. Takie platformy posiadają jednak udogodnienie w postaci około dwutygodniowego okresu próbnego.  Możemy wtedy zdecydować, czy te usługi są dla nas przydatne oraz czy komfort płynący z korzystania jest na wysokim poziomie. Warto zapoznać się również z ofertą twojatv.net: https://twojatv.net/cennik.html

Telewizja online - czy to się opłaca?

Jest to korzystne rozwiązanie dla każdego, kto nie posiada telewizora, a zależy mu na oglądaniu ulubionych filmów i seriali. Koszty mogą być niskie, jeśli wybierzemy usługi odpowiednich stron. Telewizja online to dobra alternatywa dla osób mobilnych, którzy cenią sobie dostęp do telewizji tradycyjnej.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować