• 30 maja 2024

Maszyny niezbędne w przemyśle farmaceutycznym

Współczesny przemysł farmaceutyczny nie mógłby istnieć bez zaawansowanej technologii. Odpowiedni park maszynowy jest gwarancją wysokiej jakości produktu, jego niskiej ceny oraz braku obaw o ewentualne przestoje w produkcji. Dzięki doświadczeniu takich firm jak A. Foeth BV najlepsze rozwiązania stały się znacznie tańsze, a co za tym idzie łatwiej dostępne dla większej liczby producentów. Poznaj szeroką gamę maszyn z rynku wtórnego i sprawdź jakie rozwiązania pomogą usprawnić Twój biznes.

Sprawdzone maszyny do farmacji od Foeth

Wieloetapowy proces produkcji farmaceutyków wymaga odpowiedniego zaplecza. Wśród najbardziej zaawansowanych i skomplikowanych urządzeń znajdują się również takie, bez których nie mógłby funkcjonować żaden zakład produkcyjny:

  • wirówki - czyli urządzenia służące do rozdzielenia substancji typu ciecz-ciecz i ciecz-ciało stałe. Jest to możliwe dzięki sile odśrodkowej generowanej w wyniku pracy urządzenia. Ze względu na typ budowy urządzenia możemy wyróżnić wirówki koszowe, dekantacyjne, wirówki z obierakami oraz tzw. separatory. Eksperci Foeth udzielą pełnego wsparcia przy wyborze odpowiedniego rodzaju urządzenia, a pełną listę dostępnych maszyn można sprawdzić TUTAJ
  • mieszalniki uniwersalne - idealne rozwiązania dla mniejszych zakładów produkcyjnych. Proces mieszania jest powszechny nie tylko dla branży farmaceutycznej, ale także rolnictwa, szeroko pojętego przemysłu spożywczego oraz w produkcji kosmetyków. Maszyny tego typu przyspieszają tempo produkcji, dzięki czemu inwestycja szybko przynosi wymierne korzyści finansowe. W ofercie Foeth nie zabrakło także mieszalników specjalistycznych, m.in.: stożkowych, wstęgowych, planetarnych i łopatkowych.
  • drażownice - niezbędne przy wytwarzaniu finalnego produktu w postaci tabletek. Najistotniejsze w przypadku drażownic są dokładność i powtarzalność procesu. Każda z maszyn oferowanych przez Foeth przechodzi restrykcyjne badania i testy, w których sprawdzane są wszelkie kluczowe parametry. Dzięki temu odbiorca ma pewność, że produkt spełni jego oczekiwania. Aktualnie na stronie FOETH można wybierać wśród kilkudziesięciu sprawdzonych drażownic.

Zakup sprzętu technologicznego bez obaw

Foeth specjalizuje się w sprzedaży i skupie używanych maszyn przemysłowych od ponad 100 lat. Zakres oferowanych za pośrednictwem wykwalifikowanej kadry usług daleko wykracza poza samo zawarcie transakcji. Doradztwo przedsprzedażowe, obsługa serwisowa, oraz restrykcyjne testy (w tym testy mechaniczne urządzeń przed wysyłką), to tylko kilka z filarów, na których opiera się renoma marki.

Poza sprzedażą, Foeth oferuje także możliwość leasingu oraz najmu urządzeń. Skorzystaj z zakładki kontakt na stronie A. Foeth BV i wybierz rozwiązanie skrojone pod potrzeby Twojej firmy.

Artykuł partnera

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować